BESAN POSLE REMIJA SA ČUKARIČKIM: Fudbaler Partizana nije birao reči da objasni zašto crno-beli nisu pobedili (VIDEO)

U NEVERICI

Fudbaler Partizana Saša Zdjelar bio je besan posle remija sa Čukaričkim na Banovom brdu - 1:1.

Crno-beli su vodili golom Enakea od četvrtog minuta, ali je Mudrinski izjednačio u 82.

Zdjelar, koji je igrao do 86. minuta kada je ustupio mesto ofanzivnijem Ivanoviću, nije birao reči posle petog remija crno-belih u poslednjih šest utakmica.

"Ne znam šta se ovo dešava", počeo je Zdjelar i u dahu nastavio:

"Znam koliko svi ovi igrači izgaraju za Partizan, a po ko zna koji put nam se dešava ova kur.... sreća. Vodimo i onda iz nekog jebe... centaršuta primimo gol".

(Kurir.rs/Kurir sport, Foto: Partizan.rs)