PUBLIKA NAPUŠTALA STADION U NOVOM SADU: Radnički gubio, pa preokretom u drugom poluvremenu pobedio Proleter

novi čudan meč u superligi

Fudbaleri Radničkog su kao gosti pobedili Proleter iz Novog Sada rezultatom 2:1, u prvoj utakmici 16. kola Superlige, i to posle dvominutnog preokreta u drugom poluvremenu!

Strelac gola za domaći tim po užasnom terenu "Karađorđa" bio je Čović (14), a za goste Haskić iz penala (68), potom i Zarija Lambulić krajnje neobičnim autogolom koji će, možda, biti predmet polemika narednih dana.

Vredi reći da je isti igrač malo pre toga skrivio jedanaesterac posle kog je sudija Dalibor Manojlović odmah pokazao na "belu tačku".

Pomenimo i to da su gosti bili bez pomoći trenera Nenada Lalatovića, koji je odlučio da ne sedi na klupi, drugi put zaredom, pošto je "preskočio" i prethodni duel sa Bačkom.

Radnički je, inače, u Novi Sad doputovao bez nekoliko važnih igrača (Pankova, Crnomarkovića, Saše Stojanovića, Drinčića, Babića, Grbića), ali je, ipak, uspeo da režira preokret i ostane na drugoj poziciji na tabeli.