SALAH SE IZVINJAVAO POSLE MEČA: Egipćanin postigao gol u 90. minutu, ušao u istoriju, a onda je saznao za poruku jedne devojčice (VIDEO)

SJAJNO

Pravi hit na društvenim mrežama jeste jedna mala navijačica Egipta, odnosno veliki fan Mohameda Salaha.

Ova devojčica je sa transparentom na kojem piše ‘Salah, molim te daj gol. Želim da idem kući, imam domaći’ oduševila čak i režisera televizijskog prenosa ove utakmice, te je njena fotografija počela da kruži društvenim mrežama.

Salah je video tu sliku na Tviteru i sa svog profila odgovorio: "Stvarno sam pokušavao da te pustim da ideš kući ranije. Žao mi je što sam te zadržao do poslednjeg minuta. Nadam se da će sutra tvoj nastavnik razumeti situaciju."

Egipat je slavio protiv Tunisa sa 3:2 (1:1), a Salah je bio postavio konačan rezultat u 90. minutu.

Salah je ovim golom postao treći najbolji strelac u istoriji egipatske reprezentacije, postigao je za sada 39 golova, a prestigao je Abutrejka. Ispred Salaha su još Hasan El Šazli sa 42 gola i Hosam Hasan sa 68 golova.