PREOKRET NA BANOVOM BRDU U GRADSKOM DERBIJU: Rad vodio do 76. minuta, ali je Čukarički pobedio

SUPERLIGA

Fudbaleri Čukaričkog pobedili su danas na svom terenu ekipu Rada sa 2:1, u prvoj utakmici 17. kola Super lige Srbije.

Čukarički je stigao do desete prvenstvene pobede i trenutno je treći na tabeli sa 35 osvojenih bodova. Na drugoj strani, Rad je na 12. poziciji sa 15 bodova.

Rad je poveo u 20. minutu golom Aleksandra Lutovca i taj rezultat je bio na snazi sve do 76. minuta.

Čukarički je u tom 76. minutu izjednačio pogotkom Samuela Ovusua, a sva tri boda ekipi s Banovog brda doneo je Asmir Kajević u 89. minutu.

Fudbaleri Čukaričkog u narednom kolu gostuju Mačvi, dok Rad dočekuje Vojvodinu.

(Beta, Foto: Starsport)