PARTIZAN JEDVA IŠČUPAO BOD U LUČANIMA: Novi kiks crno-belih! Do remija protiv Mladosti u 92. minutu (VIDEO)

Superliga

Fudbaleri Partizana odigrali su nerešeno u Lučanima sa ekipom Mladosti rezultatom 1:1 (0:0).

Partizan je do boda u Lučanima stigao u nadoknadi utakmice golom Ivanovića, dok je strelac za domaćina bio bivši igrač crno-belih Pavlović u 83. minut meča.

Publika nije imala šta puno da vidi na derbiju u Lučanima, a najzaslužniji za to bio je pre svega loš i zaleđen teren. Međutim, to svakako nije opravdanje za ovako lošu io neorganizovanu igru crno-belih koji do sredine drugog dela igre nisu napravili pravu priliku.

Partizan je poslednjih nekoliko minuta meča odigrao sa igračem manje zbog isključenja Uroševića koji je zbog dva žuta kartona bio primoran da napusti teren.

Nakon ove utakmice Partizan se nalazi na trećem mestu tabele Superlige sa 37 bodova, dok je Mladost tri pozicije niže sa devet poena manje.

95. minut - CRVENI KARTON! Urošević izlazi iz igre!

92. minut - GOOOOOOL! Ivanović.

86. minut - Novi šut Rikarda, ovog puta glavom, ali lopta ide preko gola.

84. minut - Pokušao je Rikardo iz daljine, ali bezuspešno.

83. minut - GOOOOOL! Pavlović postiže gol za Mladost!

80. minut - Na teren ulazi Tošić, iz igre izlazi Zakarić.

79. minut - Roviti pokušaji Partizana, Mladost lako brani rezultat.

69. minut - Jovanović izlazi iz igre, na teren ulazi Pavlović.

67. minut - Odlična prilika za Miletića. Pokušao je negde sa penala iz okreta, ali je Rosić bio na visini zadatka. Kasnije je pokušao Nikolić, ali je paradom golman Mladosti loptu uhvatio živu.

63. minut - Peković je pokušao sa nekih dvadesetak metara, ali dosta je to bilo neprecizno.

57. minut - Šut Tumbasevića - neprecizno.

53. minut - Trener Mladosti Neško Milovanović poznat je kao temperamentan, pa ne čude njegove burne reaklcije posle grešaka domaćih fudbalera.

1 / 12 Foto: Starsport©

51. minut - Žuti karton za Uroševića. Fudbaler Partizana je napravio prekršaj da bi zaustavio kontru domaćina i za to je kažnjen.

50. minut - ŠANSA ZA MLADOST! Na povratnu loptu, bivši igrač Partizana, a sada Mladosti, Obijora Odita nije dobro reagovao sa šest, sedam metara.

46. minut - Prvi žuti karton na meču dobio je Odita, zbog faula sa leđa na Markoviću.

46. minut - Počelo je drugo poluvreme.

KRAJ PRVOG POLUVREMENA - tvrda utakmica, bez šansi, a kamoli golova - 0:0

37. minut - Rikardo je šutirao sa 20 metara, ali njegov udarac je bio blag.

35. minut - Posle kornera za Partizan, Miletić je zakačio loptu glavom, ali nedovoljno da bi zapretio domaćinu.

32. minut - Pantić je izveo prekid, a Marković je zakasio na "drugoj stativi" da dohvati loptu.

18. minut - Na tribinama je oko 1.500 gledalaca.

17. minut - Pokušaj Odite na jednoj, pa Zakarića na drugoj strani, ali su oba bila neprcizna.

15. minut - Prvi opasan napad Partizana, Rikardo je centrirao sa desne strane, ali Nikolić nije dobro loptu zahvatio glavom.

11. minut - Ponovo je sa distance tukao Pejović, ovaj put je Stojković odbranio, ali tek iz dva puta.

6. minut - Prvi šut na utakmici. Pejović je opalio iz daljine, ali nije bilo potrebe da Stojković interveniše.

1. minut - Utakmica je počela.

15:25 - Teren u Lučanima u očajnom stanju

15:00 - SASTAVI TIMOVA

Mladost Lučani: Rosić – Pešić, Andrić, Sinđić, Leković,Tumbasević, Pejović, P. Jovanović, Radivojević, L. Jovanović, Odita.

Partizan: Stojković – N. R. Miletić, Marković, Valijente, Urošević, Zdjelar, Šćekić, Pantić, Zakarić, Nikolić, Rikardo.

Tim trenera Zorana Bate Mirkovića pokušaće da na neugodnom gostovanju u Lučanima potvrdi dobru formu i zabeleći četvrti vezani trijumf.

Partizan je vezao tri pobede u domaćem šampionatu, dok je Mladost nakon trijumfa dan Vojvodinom doživela dva poraza u nizu.

Poznato je trener domaćeg tima Nenad Milovanović poslednjih sezona gotovo redovno uzimao bodove favoritu iz Humske. U poslednjem duelu ovih timova, u avgustu, Mladost je osvojila bod na gostovanju u Beogradu. Bilo je 0:0.