RONALDO OVERIO FIORENTINU I POPEO SE NA VRH LISTE STRELACA: Nova demonstracija sile Juventusa! Stara dama osvojila Firencu za 13. pobedu u Seriji A (VIDEO)

NEZAUSTAVLJIVI CRNO-BELI

Fudbaleri Juventusa pobedili su Fiorentinu u Firenci 3:0 u utakmici 14. kola Serije A.

"Stara dama" je uvećala prednost na vrhu tabele, sada ima 40 bodova, 11 više od Napolija i 12 od Intera, koji doduše imaju po utakmicu manje.

Fiorentina je ostala u sredini tabele sa 18 bodova.

Gostima je prednost doneo Bentankur u 31. minutu, vođstvo je udvostručio Kjelini u 69. minutu, a deset minuta kasnije Ronaldo je iz penala postavio konačan rezultat.

Ronaldu je to deseti gol u Seriji A ove sezone, čime se na vrhu liste strelaca izjednačio sa Krištofom Pjatekom iz Đenove.

Juventus je nastavio da demonstrira silu u Italiji. Ovo mu je 13. poeba u Seriji A, uz samo jedan remi.

(Kurir.rs/Kurir sport, Foto: Reuters)