UŠAO SA KLUPE I ZAPALIO LIVERPUL: Redsi svlavili u derbiju golom Origija u 96. minutu, a onda je na tribinama krenula opšta LUDNICA (VIDEO)

PREMIJER LIGA

Fudbaleri Liverpula pobedili su večeras na svom terenu Svetom sa 1:0 u poslednjem današnjem meču postigao je Divok Origi u 96. minutu.

"Crveni " u većem delu derbija Liverpula bili bolji rival, ali sve do šestog minuta sudijske nadoknade vremena nisu uspeli da savladaju Džordana Pikforda.

Origiju je kod gola mnogo pomogla loša reakcija Pikforda koji nije uspeo da otkloni opasnost nakon traljave lopte Vidrdžila Van Rajka.

Meč na stadionu Enfild, uz samo jedan gol, doneo je mnoštvo prilika. U prvom delu Džo Gomez je s gol-linije izbacio loptu, dok je Liverpul u drugom delu dvaput pogadjao okvir gola.

Liverpul je zadržao drugo mesto na tabli sa 36 bodova, dva manje od lidera Mančester sitija, dok je Everton šesti sa 22.