REAL SA NIŠAVE NE POSUSTAJE: Radnički pobedio na krovu! Vojvodina i dalje posrće

SUPERLIGA SRBIJE

Fudbaleri Radničkog iz Niša pobedili su danas u gostima ekipu Voždovca sa 1:0, u utakmici 19. kola Super lige Srbije.

Radnički je upisao 13. pobedu u domaćem šampionatu i drugi je na tabeli sa 44 boda, dok je Voždovac na 13. poziciji sa 16 bodova.

Jedini gol na meču postigao je Aleksandar Stanisavljević u 63. minutu iz jedanaesterca.

Fudbaleri Čukaričkog su na svom terenu slavili protiv Bačke sa 3:0. Dva pogotka je postigao Ognjen Mudrinski, a u strelce se upisao i Asmir Kajević.

Ekipa s Banovog brda je trenutno treća na tabeli sa 38 bodova, dok je Bačka na 11. mestu sa 17.

Fudbaleri Napretka i Proletera odigrali su nerešeno 1:1. Napredak je poveo golom Miloša Vulića sa penala u 40. minutu, a bod Proleteru doneo je Srdjan Vujaklija u 58. minutu.

Napredak je peti na tabeli sa 33 boda, dok je Proleter sedmi sa 26.

Istim rezultatom završen je i meč Vojvodine i Mačve u Novom Sadu. Lazar Arsić je doneo prednost Vojvodini u 27. minutu, a izjednačio je Nenad Jovanović u 87.

Novosadska ekipa je osma na tabeli Super lige sa 26 bodova, dok je Mačva deseta sa pet bodova manje.

U preostala dva meča odigrana u terminu od 16.00, Mladost je na svom terenu bila bolja od Dinama sa 2:0, dok je Radnik slavio protiv Rada sa 1:0.

(Beta, Foto: Starsport)