SRBIN JE NAJMALEROZNIJI SELEKTOR NA SVETU: Zla kob penala u 95. minutu i dalje prati Milovana Rajevca! Pogledajte šta mu se sada desilo (VIDEO)

DA ČOVEK NE POVERUJE

Srpski stručnjak Milovan Rajevac mogao bi da dobije epitet najmaleroznijeg selektora na svetu.

Rajevac sada predvodi reprezentaciju Tajlanda, a desio mu se peh, isti kao i pre osam godina na Svetskom prvenstvu.

Tajlanđani su igrali u polufinalu azijskog AFF Suzuki kupa. Posle 1:1 u prvom meču na gostovanju Maleziji, u revanšu su kod kuće imali lepu priliku da se domognu finala. Dva puta su vodili, a gosti su oba puta uspevali da izjednače...

A onda su dobili najbolju moguću priliku da ponovo steknu prednost - penal, i to u 95. minutu! Međutim, napadač Krajsorn je sa bele tačke pucao preko gola i u finale je prošla Malezija.

Svakome to može da se desi, ali Rajevcu se to dešava drugi put!

Na Mundijalu u Južnoj Africi bio je selektor Gane. Tada je u četvrtfinalu protiv Urugvaja Asamoa Đan promašio penal u 95. minutu pri rezultatu 1:1! Kasnije su Urusi prošli dalje na penale.