MATIĆ SLAVIO PROTIV MITROVIĆA: Mančester junajted se poigrao sa Fulamom i zakucao ga za dno tabele (VIDEO)

PREMIJER LIGA

Fudbaleri Mančester junajteda pobedili su Fulam na "Old Trafordu" 4:1 (3:0) u utakmici 16. kola Premijer lige.

"Crveni đavoli" su se poigrali sa Fulamom i rutinski ga savladali.

Jang je već u 13. minutu doneo prednost domaćinu posle solo akcije i snažnog šuta, Mata je u 28. duplirao vođstvo Junajteda, a do odlaska na odmor u strelce se upisao i Lukaku, u 42. minutu.

Trener Fulama Klaudio Ranijeri je u poluvremenu ostavio Aleksandra Mitrovića na klupi i uskratio mu mogućnost da u nastavku dopiše pogodak na svoj konto.

Jer, gosti su u 67. minutu imali penal, koji je Kamara pretvorio u gol.

Odmah zatim Fulam je ostao sa igračem manje, jer je drugi žuti karton dobio Zambo Andre - Frank. "Đavoli" su u nastavku preko Rašforda (82. minut) pobedu učinili ubedljivijom - 4:1.

Nemanja Matić odigrao je ceo meč za tim Žozea Murinja.

Junajted je prekinuo niz od četiri utakmice bez pobede i sada je šesti na tabeli sa 26 bodova, dok je Fulam poslednji sa devet.

Arsenal je na svom stadionu u Londonu pobedio Hadersfild golom Lukasa Toreire i prestigao je Čelsi, koji ima utakmicu manje, na četvrtom mestu na tabeli.

Barnli je sa 1:0 bio bolji od Brajtona, dok je Kardif istim rezultatom pobedio ekipu Sautemptona.

Vest Hem je na svom terenu sa 3:2 pobedio Kristal Palas, za koji je celu utakmicu igrao Luka Milivojević.

(Kurir.rs/Kurir sport, Foto: EPA/Nigel Roddis)