UZALUDNA GOLČINA KOLAROVA: Spektakularan meč na Sardiniji! Roma vodila 2:0, Kaljari do boda u 95. minutu sa DVA igrača manje (VIDEO)

SERIJA A

Fudbaleri Kaljarija i Rome igrali su nerešeno 2:2 (0:2) u neverovatnom meču 15. kola Serije A.

Roma je na poluvremenu imala ubedljivo vođstvo od 2:0, a domaćin je do remija došao u finišu, i to bez dvojice isključenih igrača!

Gosti su na Sardiniji došli do prednosti golovima Kristantea u 14. minutu i Aleksandra Kolarova u 41.

Kapiten reprezentacije Srbije je sjajno izveo slobodan udarac 25 metara i zatresao mrežu.

A onda u 85. minutu počinje ludnica...

Jonica je tada smanjio vođstvo Rome (1:2), Farago je isključen u 93, odmah zatim i Srna u 94, a u 95. je Sau izjednačio!

Roma je trenutno šesta sa 21 bodom, s tim da kada 15. kolo bude kompletirano može da bude i niže plasirana. Isto važi i za Kaljari koji je 13. sa 17 bodova.