ŠTA JE OVO DANAS U ITALIJI? Sampdorija protiv Lacija do boda sa igračem manje u 99. minutu! Užasna subota za Rimljane (VIDEO)

SERIJA A

Šta je ovo danas u Seriji A? Dve neverovatne završnice...

Prvo je Kaljari stigao do 2:2 protiv Rome u 95. minutu sa dva igrača manje, a onda je Sampdorija na gostovanju drugom rimskom klubu do identičnog rezultata došla sa desetoricom u 99. minutu!

Lacio - Sampdorija 2:2 (0:1) u utakmici 15. kola.

Gosti iz Đenove su na "Olimpiku" poveli preko Kvaljarele u 21. minutu, a rezultat 0:1 bio je na snazi sve do 79. minuta kada je izjednačio Aćerbi.

Usledila je luda završnica...

U 92. minutu Sampdorija je ostala bez isključenog Berežinskog, a u 95. Lacio dolazi u vođstvo golom Imobilea iz penala.

Gosti su ipak uspeli da se izbore za remi zahvaljujući Saponari u 99. minutu!