PORAZ ZVEZDE ZA KRAJ: Crveno-beli omladinci izgubili od PSŽ-a na oproštaju od Lige šampiona (FOTO)

OPET PRIMLJEN GOL U FINIŠU

Omladinci Crvene zvezde poraženi su od Pari Sen Žermena 0:1 (0:0) na Banovom brdu u poslednjoj utakmici Grupe C Lige šampiona za igrače do 19 godina.

Crveno-beli su završili takmičenje sa jednim bodom, osvojenim na premijeri remijem sa Napolijem (0:0), takođe na stadionu Čukaričkog.

Izabranici Bratislava Živkovića su dostojano predstavljali Crvenu zvezdu u ovom ciklusu, a, mora se priznati, u većini utakmica sreća im nije bila saveznik. Poraze su često doživljavali golovima u finišu. Tako je bilo i danas.

1 / 13 Foto: Starsport©

Crveno-beli su i protiv "svetaca" bili lišeni pomoći kapitena i najboljeg igrača Dejana Joveljića koji je priključen prvom timu.

Zvezda je sa Francuzima odigrala tvrd meč i nije bila u inferiornom položaju, a najbliža vođstvu bila je u 62. minutu kada je u šansi bio Burmaz.

Jedini gol na utakmici postigao je Muinga u 83. minutu posle greške golmana Miloša Gordića.

Mogao je Radulović da donese izjednačenje i bod domaćinu, ali je propustio priliku u 95. minutu.

Ranije danas Liverpul je deklasirao Napoli 5:0.

Na konačnoj tabeli Grupe C Liverpul je prvi sa 13 bodova, koliko ima i drugoplasirani PSŽ, Napoli je skupio šest, a Zvezda jedan bod.

Liverpul se kao pobednik grupe direktno plasirao u osminu finala, dok će PSŽ morati u baraž za osminu finala.

(Kurir.rs/Kurir sport, Foto: Starsport)