GOLEADA PRIPALA JORGANDŽIJAMA: Atletiko posle dosta muke savladao Valjadolid! (VIDEO)

primera

Fudbaleri Atletiko Madrida pobedili su danas u gostima Valjadolid sa 3:2 u 16. kolu španske Primere.

Junak trijumfa "jorgandžija" bio je Antoan Grizman koji je postigao dva gola. Madridjani su dobrom igrom posle 45 minuta imali dva gola prednosti, medjutim, Valjadolid je početkom drugog poluvremena došao do izjednačenja.

Atletiko je poveo pogotkom Nikole Kalinića u 26. minutu, da bi Grizman iz jedanaesterca u 40. povisio na 2:0.

Valjadolid je u 57. minutu golom Fernanda Kalera smanjio zaostatak, da bi autogolom Saula u 63. stigli do izjednačenja.

Pitanje pobednika rešeno je u 80. minutu, a strelac je ponovo bio Grizman i to na asistenciju Stefana Savića.

Atletiko je na deobi prvog mesta Primere sa Barselonom, pošto oba tima imaju 31 bod, dok je Valjadolid 12. sa 20.