JOVIĆ NASTAVLJA TEROR PO NEMAČKOJ: Srpski napadač postigao dva gola u prvom poluvremenu meča sa Majncom i popeo se na vrh liste strelaca (VIDEO)

U STRAŠNOJ FORMI

Luka Jović postigao je dva gola za Ajntraht u utakmici 16. kola Bundeslige u remiju na gostovanju Majncu - 2:2 (2:2).

Domaćin je dva puta stizao do prednosti, a srpski napadač oba puta anulirao zaostatak svog tima.

Jović je na 1:1 izjednačio u 31. minutu posle sjajne asistencije Filipa Kostića, a onda i u sudijskoj nadoknadi vremena prvog poluvremena posle kornera De Guzmana za konačnih 2:2.

Pored Jovića i Kostića, u timu Ajntrahta od starta je igrao i Mijat Gaćinović, koji je zamenjen u 72. minutu.

Joviću su ovo 11. i 12. gol ove sezone u Bundesligi, čime se na vrhu liste strelaca izjednačio sa Pakom Alkaserom iz Borusije Dortmund.

Ajntrajt je ostao na petom mestu sa 27 bodova, dok je Majnc 11. sa 20.