VELIKI PREOKRET ČEKIĆARA NA GOSTOVANJU SAUTEMPTONU: Brazilac Anderson sa dva gola doneo tri boda Vest Hemu! (VIDEO)

PREMIJER LIGA

Fudbaleri Vest Hema pobedili su večeras u gostima ekipu Sautemptona sa 2:1, u poslednjoj utakmici 19. kola Premijer lige.

Vest Hem je upisao osmu pobedu od početka sezone i trenutno je deveti na tabeli sa 27 bodova, dok je Sautempton na 16. poziciji sa 15 osvojenih bodova.

Sautempton je poveo u 50. minutu pogotkom Nejtana Redmona, izjednačio je Felipe Anderson samo tri minuta kasnije, a isti igrač je u 59. minutu doneo sva tri boda Vest Hemu.

Fudbaleri Vest Hema u narednom kolu gostuju Barnliju, dok Sautempton dočekuje Mančester siti.