SOLSKJEROVI ĐAVOLI MELJU REDOM: Mančester junajted razbio Bornmut, Pogba ponovo dvostruki strelac (VIDEO)

PREMIJER LIGA

Fudbaleri Mančester junajteda pobedili su Bornmut na "Old Trafordu" 4:1 (3:1) u poslednjoj utakmici 20. kola Premijer lige.

Ujedno, bio je to i poslednji meč u Engleskoj u 2018. godini.

"Crveni đavoli" su od odlaska Žozea Murinja i dolaska Ole Gunara Solskjera na klupu vezali treću pobedu, sa ukupno 12 postignutih golova.

Norvežanin je probudio ceo tim, ali posebno Pola Pogbu koji je "vezao" četiri gola. Posle dve lopte u mreži Hadersfilda u prošlom kolu, Francuz je i danas "načeo" Bornmut sa dva pogotka, u 5. i 33. minutu.

Na 3:0 povisio je Markus Rašford u 45, a u sudijskoj nadoknadi prvog poluvremena počasni gol za goste dao je Nejtan Ake.

Tačku na meč stavio je rezervista Romelu Lukaku u 72. minutu.

Junajted je u 79. minutu ostao sa igračem manje, jer je Erik Baili dobio direktan crveni karton zbog oštrog starta.

Nemanja Matić odigrao je ceo meč za domaći tim.

"Crveni đavoli" su i dalje šesti na tabeli, sa 35 bodova, tri manje od petoplasiranog Arsenala.