NOVI KIKS KRALJEVA U PRVENSTVU: Real Madrid izvukao samo bod na gostovanju Viljarealu! (VIDEO)

LA LIGA

Fudbaleri Real Madrida i Viljareala odigrali su nerešeno (2:2) u zaostaloj utakmici 17. kola španske La lige.

Poveo je domaćin preko veterana Kazorle golom već zu 4. minutu meča, a onda su na scenu stupili ''Krraljevi''. Najpre je Benzema u 7. minutu meča izjednačio rezultat, a već u 20. minutu viđen je i treći pogodak. Rafael Varan je glavom doneo prednost gostima na asistenciju Nemca Krosa.

Kada je svima delovalo da će Real odneti sva tri boda stadiona ''Keramika'' usledio je pravi šok. U 82. minutu Kazorla pogađa po drugi put u ovom meču i postavlja konačan rezultat.

Posle ovog kola Real je četvrti na tabeli sa 30 bodova, dok je Viljareal na 17. mestu sa 16. poena.