NOVA GODINA, STARI REAL: Sosijedad ubedljiv na Santijago Bernabeu, Atletiko i Sevilja podelili bodove u derbiju kola! (VIDEO)

primera

Fudbaleri Real Sosijedada pobedili su večeras Real Madrid u gostima sa 2:0, dok su Sevilja i Atiletiko Madrid igrali nerešeno 1:1 u utakmicama 18. kola španske Primere.

Ekipa iz San Sebastijana je protiv evropskog i svetskog prvaka na Santjago Bernabeu uspela da prekine seriju loših rezultata.

Gosti su poveli golom Vilijana Žozea u trećem minutu iz jedanaesterca, da bi konačan rezultat postavio Ruben Pardo u 83.

Madridjani su ostali s igračem manje, pošto je Lukas u 61. minutu dobio drugi žuti karton.

Sosijedad je posle ove pobede 11. sa 22 boda, dok je Real Madrid peti sa 30.

Sevilja i Atletiko Madrid su nešto ranije danas igrali nerešeno 1:1 u Andaluziji. Domaćin je prvi stigao do prednosti pogotkom Visama Ben Jedera u 33. minutu, da bi konačan rezultat postavio Antoan Grizman u 45.

"Jorgandžije" su druge na tabeli sa 35 bodova, dok je Sevilja treća sa 33.