ŠAMPION NASTAVLJA POTERU ZA DORTMUNDOM: Gorecka vodio Bajern do pobede nad Hofenhajmom na premijeri u 2019. godini (VIDEO)

BUNDESLIGA

Prolećni deo sezone Bundeslige počeo je pobedom Bajerna na gostovanju Hofenhajmu 3:1 u utakmici 18. kola.

Aktuelni šampion sada na drugom mestu ima 39 bodova i prišao je jesenjem prvaku Borusiji Dortmund na tri koraka.

Hofenhajm je trenutno sedmi sa 25 bodova.

Otkako je Ole Gunar Solskjer preuzeo funkciju šefa struke Mančester junajted je vezao šest pobeda. Sedma bi opkladu pomnožila kvotom 1,30. Pogledajte i ostale MOZZART kvote za meč Mančester junajted – Brajton.

Bajern je bio bolji što je krunisao sa dva gola u prvom poluvremenu, a oba je postigao Leon Gorecka, prvi u 34. minutu, a drugi u sudijskoj nadoknadi vremena posle ubitačne kontre.

Niko Šulc je u 59. minutu prepolovio zaostatak domaćina, ali je Robert Levandovski na asistenciju Tomasa Milera u 87. minutu otklonio sve dileme.