TEŽAK PORAZ BRANIOCA TROFEJA: Sevilja pobedila Barselonu! Debitovao Boateng, poruka podrške nestalom Argentincu (VIDEO)

KUP KRALJA

Fudbaleri Sevilje pobedili su Barselonu na svom "Sančez Pishuanu" 2:0 (0:0) u prvoj utakmici četvrtfinala Kupa kralja.

Domaćin je poveo u 58. minutu golom Sarabije, dok je konačan rezultat postavio Ben Jeder u 76.

Kada je postigao gol Ben Jeder je podigao dres i na majici pokazao poruku upućenu nestalom argentinskom fudbaleru Emilijanu Sali: "Za snagu mog brata".

Za Barselonu je debitovao Kevin Prins Boateng, koji je stigao iz Sasuola. Bio je starter i igrao je do 63. minuta kada je ustupio mesto Luisu Suarezu.

U timu Ernesta Valverdea nije bio Lionela Mesija.

Branilac trofeja imaće težak zadatak da za nedelju dana na "Nou Kampu" nadoknadi "minus" iz Sevilje.

Hetafe je u utorak kao domaćin pobedio Valensiju 1:0, dok se u preostalim mečevima četvrtfinala u četvrtak sastaju Espanjol - Betis i Real Madrid - Đirona.

(Kurir.rs/Kurir sport, Foto: EPA/RAUL CARO)