SRBIN POGODIO: Grujić strelac za Hertu (VIDEO)

bundesliga

Fudbaler Herte Marko Grujić postigao je gol u meču 19. kola Bundeslige protiv Šalkea.

Srpski reprezentativac je u 39. minutu dobio odličan pas od Dude i nije mu bilo teško da zatrese mrežu gostiju.

Ovo je drugi meč za Grujića posle pauze zbog povrede i drugi gol za Hertu u Bundesligi ove sezone.

Herta i Šalke podelili su bodove na Olimpijskom stadionu u Berlinu u 19. kolu nemačke Bundes lige. Meč je završen rezultatom 2:2. Šalke je došao do vođstva u 17. minutu golom Konopljanke, da bi u 39. minutu upravo Grujić doneo izjednačenje Herti. Ipak tu nije bio kraj golovima u prvom poluvremenu, Šalke je u 44. minutu ponovo došao do prednosti pogotkom Uta, da bi u četvrtom minutu sudijske nadoknade Vedad Ibišević poravnao rezultat na 2:2. Što se drugog poluvremena tiče nije viđeno puno prilika, tako da je rezultat ostao nepromenjen. Srpski internacionalac Matija Nastasić je proveo svih 90 minuta na terenu u ekipi Šalkea.