VUČICA ISPUSTILA 3:0: Roma i Atalanta remizirale uz 6 golova (VIDEO)

SERIJA A

Fudbaleri Atalante i Rome igrali su u Bergamu nerešeno 3:3, u 21. kolu Serije A.

Roma je ispustila pobedu pošto je vodila sa 3:0, i to u 40. minutu. Dva gola je dao Edin Džeko, a jedan Stefan El Šaravi.

Timoti Kastanj je smanjio zaostatak do poluvremena, a u drugom su Rafael Toloi i Duvan Zapata doneli bod domaćinu.

Srpski fudbaler Aleksandar Kolarov igrao je celu utakmicu za Romu i napravio je penal u 70. minutu, koji Zapata nije iskoristio.

Ipak, kolumbijski napadač je samo minut kasnije dao treći, izjednačujući gol za Atalantu.

Roma je peta na tabeli sa 34 boda, dva više od sedmoplasirane Atalante.

Preokret je napravila ekipa Spala, koja je pobedila Parmu u gostima sa 3:2, iako je imala dva gola zaostatka. Frozinone je ubedljivo sa 4:0 u gostima pobedio Bolonju.

Fiorentina je prethodno rezultatom 4:3 pobedila Kjevo, za koji je treći gol dao srpski fudbaler Filip Đorđević.