ŽELUDAC DA TI SE PREVRNE: Navijač objavio fotku svog lica posle žestoke tuče u FA Kupu (UZNEMIRUJUĆI FOTO)

STRAŠNO

Fudbaleri Milvola plasirali su se u peto kolo FA kupa pošto su pobedili premijerligaša Everton sa 3:2, a ovaj meč obeležila je i tuča navijača.

Pre utakmice došlo je do tuče navijača, koji su se tukli i sa policijom. Jedan muškarac odveden je u bolnicu pošto je isečen po licu.

Dan posle stravične makljaže, povređeni navijač objavio je jezivu fotografiju svog lica.

Everton je protiv drugoligaša imao samo dva šuta u gol i oba puta je zatresao mrežu protivnika.

Everton je poveo u 43. minutu golom Ričarlisona, a izjednačio je Li Gregori, u drugom minutu nadoknade prvog poluvremena.

Novo vođstvo Evertonu doneo je Dženk Tosun u 72. minutu, a tri minuta kasnije izjednačio je Džejk Kuper.

Pobedu Milvolu doneo je Marej Volas u drugom minutu sudijske nadoknade vremena, posle loše reakcije u odbrani gostuju.