SRBIN STRELAC: Remi Đenove i Sasuola, gol Đuričića (VIDEO)

SERIJA A

Fudbaleri Đenove i Sasuola odigrali su nerešeno 1:1, u utakmici 22. kola italijanske Serije A.

Sasuolo je poveo u 28. minutu golom Filipa Đuričića, a izjednačenje i bod domaćoj ekipi doneo je Antonio Sanabrija u 41. minutu.

Za Đenovu je ceo meč odigrao Darko Lazović, Ivan Radovanović je na terenu bio 76 minuta, dok je na klupi presedeo meč desni bek Ivan Lakićević.

Sasuolo je na 11. mestu na tabeli sa 30 bodova, dok je Đenova dve pozicije niže sa 24 osvojena boda.

Istim rezultatom završen je i meč Udinezea i Fiorentine. Jens Larsen je doneo prednost Udinezeu u 56. minutu, a konačan rezultat postavio je Edimilson Fernandes desetak minuta kasnije. ; Fiorentina je deveta na tabeli sa 31 bodom, dok je Udineze na 16. mestu sa 19.

Fudbaleri SPAL-a i Torina su ranije danas odigrali 0:0.