PREKINUT NIZ JORGANDŽIJA: Atletiko izgubio posle pet meseci i 18 mečeva (VIDEO)

PRIMERA

Fudableri Atletiko Madrida poraženi su od Betisa sa 1:0 u 22. kolu Primere.

To je prvi poraz Atletika posle pet meseci, odnosno nakon 18 vezanih utakmica u šampionatu i tek drugi poraz "jorgandžija" u prvenstvu, prethodno su bez celog plena ostali samo u meču sa Seltom (2:0).

Jedini pogodak na utakmici postigao je Serhio Kanales u 65. minutu utakmice i to sa bele tačke. Prethodno je neoprezan bio Filipe Luis, koji je igrao rukom, a sudija je odmah pokazao na jedanaesterac. Siguran egzekutor bio je 27-godišnji napadač Betisa.

Samo desetak minuta kasnije Grizman je bio u gol šansi, ali pogodio stativu. Betis je sačuvao minimalac i došao do šestog mesta na tabeli Pimere.

Atletiko nije iskoristio kiks Barselone, drugi je na tabeli sa 44 boda, Katalonci im beže šest bodova.