VEST HEM IGRAO ZA SEBE I MANČESTER SITI: Liverpulu samo bod protiv Čekićara! Lider sada na samo plus 3 (VIDEO)

PREMIJER LIGA

Fudbaleri Vest Hema i Liverpula igrali su nerešeno 1:1 (1:1) u poslednjoj utakmici 25. kola Premijer lige.

"Crveni" su prvi na tabeli, ali sada samo sa tri boda razlike u odnosu na drugoplasirani Mančester siti (62-59), dok su "čekićari" sa 32 boda na deobi 11. mesta sa Lesterom.

Vest Hem je bio bolji u prvom poluvremenu, ali su gosti poveli u 22. minutu, doduše posle nedosuđenog ofsajda.

Lalana je proigrao Milnera, koji se našao u nedozvoljenoj poziciji, ali igra nije prekinuta, pa je on centrirao i pred golom pronašao Manea, a Senegalac se odlično snašao i zatresao mrežu - 0:1.

Nije dugo trajala radost gostiju, jer je Antonio već u 28. minutu izjednačio - 1:1.

U nastavku je Liverpul imao inicijativu, ali jaki bedem pred golom Vest Hema nije mogao da probije, pa golova do kraja nije bilo.

Istina, gosti su najbolju priliku stvorili u 94. minutu (opet posle nedosuđenog ofsajda), kada je rezervista Origi ostao sam pred Fabijanskim, ali je golman "čekićara" zaustavio udarac Belgijanca.