PRIPREME U ANTALIJI

ČETIRI OD ČETIRI CRVENO-BELIH: Zvezda pobedila Rabotnički posle preokreta! Stigao Gajić, Gobeljić se vraća u Beograd (KURIR TV)

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su Rabotnički u prijateljskoj utakmici na pripremama u Antaliji 2:1 (1:1).

Od specijalnog izveštača Kurira iz Antalije - Aleksandra Radonića

Rabotnički je u 35. minutu imao penal, ali je golman Zoran Popović ponovo pokazao da se nalazi u vrhunskoj formi odbranivši udarac Ilijoskog sa bele tačke.

Makedonci su ipak poveli preko Blaževskog na asistenciju Žuninja u 41. minutu, a samo dva minuta kasnije izjednačio je Zvezdin novajlija iz Napretka Aleksa Vukanović posle kornera Ebisilija.

Konačan rezultat postavio je Lorenco Ebisilio, koji je posle asistencije zabeležio i gol. Holanđanin je u 55. minutu u mrežu sproveo centaršut Simića.

Zvezda je bila bolja u svim segmentima igre i zasluženo pobedila. Pomenimo da je imala daleko veći posed lopte (57-43 odsto), više udaraca (11-5), kornera (8-1)...

Trener Vladan Milojević je "prošarao" sastav i na teren poslao sledeći tim (4-1-4-1): Popović - Jevtović, Savić, Babić, Hajdin - Čaušić - Simić, Ebisilio - Joveljić, Vukanović - Pavkov.

Bila je to četvrta provera tima trenera Vladana Milojevića u Turskoj i četvrta pobeda.

Pre četvrtoplasiranog tima makedonskog prvenstva, crveno-beli su savladali Vaker Nordhauzen (2:0), Austriju iz Beča (3:0) i Ludogorec (3:1).

Zvezda će u petak imati poslednju proveru u Antaliji, a rival će joj biti Maribor.