DEBAKL ORLIĆA: Mladi srpski fudbaleri primili šest golova od Japana!

TURNIR NA KANARSKIM OSTRVIMA

Reprezentacija Srbije do 18 godina doživela je debakl na turniru na Kanarskim ostrvima, gde je od Japana izgubila čak sa 0:6 (0:3).

Posle dobre predstave i možda i nepravednog poraza na startu turnira protiv Španije (1:3), u drugom meču "orlići" su se izblamirali.

Srbija je loše ušla u meč, jer je Japan za kratko vreme stvorio nekoliko prilika, a jednu je realizovao već u 7. minutu kada je Gočobija postigao autogol.

Do kraja prvog dela igre Japanci su postigli još dva gola i stekli ubedljivu prednost.

Selektor Ivan Jević napravio je nekoliko izmena već u prvom poluvremenu, nezadovoljan situacijom na terenu. I nastavak je doneo inicijativu azijske selekcije čiji su igrači bili raspoloženiji, delovali svežije, a rezultat svega je ubedljiva pobeda.

Poslednjeg dana turnira, 8. februara, Srbija se sastaje sa selekcijom Kanarskih ostrva.