PAKLEN FINIŠ VALENSIJE: Betis ispustio 2:0, odluka o finalisti u revanšu (VIDEO)

Kup kralja

U prvoj utakmici polufinala španskog Kupa kralja Betis je na svom terenu remizirao protiv Valensije 2:2 (1:0).

U poslednjim trenucima prvog poluvremena, Sidnej je odlično vratio loptu u peterac glavom, a tamo je Loren bio priseban i poslao je loptu u mrežu za 1:0.

Igrao se 54. minut kada smo videli trenutak magije Hoakina, nekadašnje zvezde Valensije. Ovaj 37-godišnji fudbaler je gađao direktno iz kornera, VAR je morao da radi, ali nije bilo dileme, lopta je prešla liniju za velikih 2:0.

Valensija se nije predavala, pribrali su se pred prepunim tribinama "Benita Viljamarina" (57 123 gledaoca, novi rekord stadiona), a gol smo videli u 70. minutu.Gameiro je prošao po levoj strani, uputio oštru loptu u sredinu, tamo je bio Čerišev koji pogađa za 2:1.

Rodrigo je u poslednjim trenucima utakmice fantastično po zemlji uposlio Gameira koji pogađa za 2:2!