PEVCI SKINULI LISICE: Totenhem bolji od Lestera Vardi promašio penal posle 15 sekundi (VIDEO)

premijer liga

Fudbaleri Totenhema savladali su na ,,Vembliju” ekipu Lestera rezultatom 3:1 (1:0) u okviru 26. kola engleske Premijer lige.

Odlična utakmica viđenda je na najvećem stadionu u Britaniji pripala je ,,pevcima” koji i dalje drže priključak za vodećim dvojcem.

Nakon veoma dobrog perioda Lestera koji je pokušavao da dođe do prednosti, prvi su do gola stigli domaći posle skoka Davidsona Sančeza nakon centaršuta Kristijana Eriksena.

Lester je u drugom poluvremenu igrao odlično, stvao šanse, ali promašaji su se ređali, ponajviše zahvaljujući sjajnom Ugu Lorisu koji je branio sve što je mogao na ovoj utakmici. Džejms Medison je u 58. minutu iznudio penal, a samo 15 sekundi po ulasku sa klupe izveo ga je Džejmi Vardi i – promašio!

Pročitao ga je odlični Loris i sprečio izjednačenje. Kazna je ubrzo stigla kada je

Kristijan Eriksen pogodio sa distance za 2:0.

Zabavi ni tu nije bilo kraja, pošto je Vardi uspeo da se iskupi nakon odlične asistencije Pereire. Strepeo je Mauisio Poketino da gosti ne izjednače, a sve je okončano u nadoknadi vremena kada je kontru istrčao Hueng Min Son i tako rešio pitanje pobednika.