BRĐANI PREGAZILI ZMAJEVE: Čukarički prekinuo niz od dva poraza, Voždovac pretrpeo 13. poraz

SUPERLIGA SRBIJE

Fudbaleri Čukaričkog pobedili su na svom terenu Voždovac sa 3:0, u utakmici 23. kola Super lige Srbije.

Čukarički je poveo u 20. minutu golom Ognjena Mudrinskog iz penala, a prednost je udvostručio Asmir Kajević u 30. minutu. Konačan rezultat postavio je Stefan Šapić u 54. minutu.

Čukarički je prekinuo niz od dva poraza, odnosno tri utakmice bez pobede i sa 42 boda zauzima četvrto mesto na tabeli. Voždovac je pretrpeo 13. poraz u prvenstvu i 11. je na tabeli sa 22 boda.

U 24. kolu Čukarički će narednog vikenda igrati na gostujućem terenu protiv Spartaka, a Voždovac će dočekati Vojvodinu.