NE PRESTAJE SRPSKI TEROR PO NEMAČKOJ: Orlovi rasturili Hanover! Jović i Kostić vode Ajntraht ka Evropi  (VIDEO)

BUNDESLIGA

NE PRESTAJE SRPSKI TEROR PO NEMAČKOJ: Orlovi rasturili Hanover! Jović i Kostić vode Ajntraht ka Evropi (VIDEO)

Srpski reprezentativci Luka Jović i Filip Kostić nastavili su da nemilosrdno terorišu rivale po Nemačkoj!

Jedan drugom su asistirali za golove u pobedi Ajntrahta u Hanoveru u 23. kolu Bundeslige - 3:0.

Prethodno, Jović je namestio i gol Hrvatu Ante Rebiću.

Joviću je to bio 15. gol u Bundesligi, pa je i dalje na vrhu liste strelaca, a još šest je dao u Ligi Evrope.

Kostić na kontu ima dva gola u prvenstvu i tri u Ligi Evrope.

Ajntraht je u Hanoveru poveo u 54. minutu kada je Jović spojio Rebića sa golom, a i sam se u strelce upisao u 63. minutu posle centaršuta Kostića.

Dvojica srpskih ofanzivaca su uloge zamenili u 90. minutu kada je pobedu gostiju overio Kostić. Luka je tada sa svoje polovine "izbacio" Filipa, koji je rešio situaciju "jedan na jedan" sa protivničkim golmanom.

Treći Srbin iz Ajntrahta Mijat Gaćinović na teren je ušao u 91. minutu.

Ajntraht je na šestom mestu, poslednje koje vodi u Evropu, sa 37 bodova, dok je Nirnberg pretposlednji sa 13.