RONALDA RAZAPINJU NA DRUŠTVENIM MREŽAMA! Velika BURA se podigla zbog crvenog kartona! Portugalac na udaru zbog SRAMNOG SIMULIRANJA! (VIDEO)

GLUMA ILI PREKRŠAJ?

Fudbaleri Juventusa pobedili su na gostovanju Napoli (2:1) u derbiju Serije A, a ključni detalj koji je odredio tok meča dogodio se u 25. minutu kada je domaćin zbog prekršaja nad Kristijanom Ronaldom ostao sa igračem manje.

U 25. minutu utakmice golman Napolija Aleks Mert je dobio direktan crveni karton. Kristijano Ronaldo je jurišao ka golu Napolija, Mert je uklizao, Portugalac je završio na zemlji, a sudija Đanluka Roki nije imao dilemu - odmah je pokazao crveni karton golmanu.

Međutim, kada se dobro pogleda usporeni, kontakt golmana i Ronalda i nije baš vidljiv... To je bio povod da se Portugalac nađe na žestokom udaru na društvenim mrežama. Navijači su besni jer smatraju da je simulirao prekršaj.