PARTIZAN PAO SA KROVA: Voždovac savladao očajne crno-bele golom Srnića posle neverovatne greške Ostojića! Tim Bate Mirkovića doživeo drugi vezani poraz (VIDEO)

SUPERLIGA SRBIJE

Fudbaleri Partizana poraženi su od Voždovca 1:0 (0:0) u derbiju 26. kola Superlige Srbije, a jedini gol postigao je Dragoljub Srnić na isteku sata igre.

1 / 29 Foto: Starsport©

Imao je Partizan nekoliko prilika da izbegne poraz, a najbolju su crno-beli propustili u sudijskoj nadoknadi, kada je pogođena stativa Ilićevog gola.

Voždovac je igrao disciplinovano u odbrani, a izabranici Zorana Mirkovića su pokazali da se nalaze u krizi, kako igre tako i rezultata.

Posle drugog uzastpnog poraza Partizan je treći na tabeli sa 51 osvojenim bodom, 21 manje od vodeće Crvene zvezde i 14 manje od drugoplasiranog Radničkog iz Niša.

Voždovac je sada 11. sa 28 bodova, samo četiri manje od pozicije koja vodi u plej-of.

Drugo poluvreme

90+5. minut - Kraj utakmice

90+2. minut - Velika šansa! Gužva u kaznenom prostoru domaćih, koji su se nekako odbranili. zakarić je pogodio i stativu

87. minut - Grobari skandiraju: "Uprava napolje"

84. minut - Partizan grčevito želi da dođe do boda, sada su iznudili slobodan udarac, posle koga Trujić izbacuje u aut

76. minut - Stativa za Lukovića. Odlična šansa za nekadašnjeg Zvezdinog igrača, ali nema gola

67. minut - Pokušao je Zdjelar posle kornera da ugrozi "zmajeve", ali lopta odlazi pored gola

60. minut 1:0 Srnić! Velika greška Ostojića, koji je izgubioo loptu. Dragoljub Srnić se stuštio sam ka golu Partizana i rutinski savladao Kljajića

55. minut - Trujić je pokušao, ali je Kljić bio na pravom mestu i izbio loptu u korner

52. minut - Potencijalno dobar napad crno-belih završen je mlakim pokušajem Zakarića, čiji udarac je Ilić lagano zaustavio

47. minut - Dobra kontra Voždovca, ali je pokušaj Truhića završio pored gola

46. minut - Utakmica je nastavljena

45+1. minut - Kraj prvog poluvremena

45+1. minut - Solidna akcija domaćih i loša završnica Lukovića posle centaršuta Matovića

45. minut - Sudija je kratko prekinuo meč zbog rasističkih uvreda na račun Rikarda

44. minut - Rikardo proba glavom sa peterca, ali opet pored gola

43. minut - Partizan polako steže obruč pred golom Voždovca, ali ne ide lopta u okvir gola

36. minut - Sudija Marković nije video start Stuparevića nad Zdjelarom na ivici kaznenog prostora Voždovca, zbog čega je pobesneo Zoran Mirković

33. minut - Pavlović je sa šest metara probao glavom, ali je lopta otišla kraj gola

32. minut - Prekid posle kojeg Partizanovi fudbaleri nisu uspeli da šutiraju ka golu domaćina

25. minut - Prvi konkretan pokušaj za Partizan imao je Kosović, ali lopta je zavrila pravo u rukama Ilića

19. minut - Prve čarke! Nikolić je bio u duelu sa jednim fudbalerom Voždovca. Malo žustrija rasprava, trajala je nekoliko desetina sekundi

17. minut - Matović solidno šutira, ali to je lak posao za Kljajića

12. minut - Kakva šansa! Luković je izbio sam pred golmana Partizana, ali je šutirao pravo u Kljajića

9. minut - Igra se između dva šesnaesterca, bez velikih prilika

2. minut - Voždovac je imao dva kornera

1. minut - Meč je počeo