MITROVIĆ SVE BLIŽI ČEMPIONŠIPU: Liverpul iz penala pobedio Fulam i probio se na vrh tabele

PREMIJER LIGA

Fudbaleri Liverpula pobedili su Fulam kao gosti u utakmici 31. kola Premijer lige - 2:1.

Liverpul je poveo u 26. minutu golom Manea. Delovalo je da će gosti rutinski privesti meč kraju, ali su u 74. minutu skupo platili seriju grešaka.

Prvo je pogrešio Milner, zatim i Van Dajk, a ni golman Alison Beker nije na vreme reagovao, pa je Babel izjednačio.

Holanđanin, kao bivši igrač Liverpula, nije slavio gol.

Ipak, da tim Jirgena Klopa kući ode sa celim plenom pobrinuli su se Mane, nad kojim je golman Riko napravio penal, i Milner, koji ga je pretvorio u 2:1.

Aleksandar Mitrović odigrao je ceo meč za Fulam.

Liverpul je izbio na prvo mesto sa 76 bodova, dva više od Mančester sitija, koji ima utakmicu manje.