MOĆNI ENGLEZI I FRANCUZI: Sterling rasturio Čehe, šampioni sveta se prošetali Moldavijom (VIDEO)

KVALIFIKACIJE ZA EVRO 2020

Reprezentacija Engleske "petardirala" je Češku 5:0 na "Vembliju" u utakmici Grupe A kvalifikacija za Evropsko prvenstvo 2020.

Polufinaliste Svetskog prvenstva u Rusiji predvodio je Rahim Sterling. Napadač Mančester sitija postigao je tri gola, u 24, 62. i 68. minutu.

I Hari Kejn se upisao u strelce, u sudijskoj nadoknadi prvog poluvremena, i to iz penala, a konačan rezultat postavio je Kalaš autogolom u 84. minutu.

Ranije danas u meču Grupe A u Sofiji, Bugarska i Crna Gora igrale su 1:1.

U ponedeljak se sastaju Crna Gora - Engleska i tzv. Kosovo - Bugarska.

Šampioni sveta Francuzi prošetali su se Moldavijom - 4:1. Bio je to meč Grupe H.

Golove za goste postigli su Grizman u 24, Varan u 27, Žiru u 36. i Mbape u 87. minutu, a čast domaćina spasao je Ambros u 89.

U Grupi H u sva tri meča slavili su gosti, jer je Island pobedio u Andori 2:0, a identičnim rezultatom i Turska u Albaniji

U ponedeljak igraju: Francuska - Island, Turska - Moldavija i Andora - Albanija.