BLAMAŽA ARGENTINACA: Ne pomaže ni Mesi! Venecuela PONIZILA Gaučose na Leovom povratku u reprezentaciju! (VIDEO)

BRUKA I SRAMOTA

Reprezentacija Venecuele pobedila je Argentinu 3:1 u prijateljskoj utakmici u Madridu na stadionu "Vanda Metropolitano".

"Gaučosima" nije pomoglo ni to što im se vratio Lionel Mesi. Jeste povratnik u reprezentaciju imao nekoliko čarobnih poteza, ali to nije bilo dovoljno da izabranici selektora Lionela Skalonija izbegnu blamažu.

Nejaka Venecuela ponizila je Argentinu!

Na poluvremenu je bilo 2:0 pogocima Rondona u šestom i Murilja u 44. minutu.

Napadač Intera Lautaro Martinez je u 59. minutu smanjio zaostatak "gaučosa" i očekivalo se da će favorit u nastavku uspeti da izbegne poraz, ali je Džozef Martinez u 75. minutu iz penala stavio tačku na meč - 3:1.

Argentina priliku za popravni ima u utorak, kada takođe u prijateljskom meču, igra sa Marokom.

(Kurir.rs, Kurir sport, Foto: EPA/RODRIGO JIMINEZ)