DEMONSTRACIJA SILE BAĆUŠKI: Rusija pregazila Kazahstan u Astani! Minimalac Velsa protiv Slovačke! (VIDEO)

KVALIFIKACIJE ZA EP

Fudbaleri Velsa pobedili su danas u Kardifu Slovačku sa 1:0, u utakmici Grupe E u kvalifkacijama za Evropsko prvenstvo 2020.

Jedini gol postigao je Danijel Džejms u petom minutu, posle kojeg je Vels pobedom startovao u kvalifikacijama.

Obe ekipe sada imaju po tri boda, ali Slovačka ima utakmicu više, pošto je pre tri dana pobedila Madjarsku sa 2:0.

U drugoj utakmici u toj grupi kasnije igraju Madjarska i Hrvatska.

U Grupi I, reprezentacija Rusije danas je u Astani pobedila Kazahstan sa 4:0.

Dvostruki strelac bio je Denis Čerišev, koji je golove postigao u 19. minutu i drugom minutu nadoknade prvog poluvremena. Gol je postigao i Artem Džjuba u 52. minutu, a konačan rezultat postavio je domaći igrač Abzal Bejsebekov, koji je postigao autogol u 62. minutu.

Rusija i Kazahstan posle dve utakmice u Grupi I sada imaju po tri boda.

Rusija je u prošlom kolu izgubila od Belgije sa 1:3, a Kazahstan je pobedio Škotsku sa 3:0.

U toj grupi kasnije igraju San Marino-Škotska i Kipar-Belgija.