GOLMAN JE IZVEO SLOBODNJAK SA SVOJE POLOVINE, A ONDA JE USLEDIO NEVIĐENI ŠOK! Samo par sekundi kasnije morao je da vadi loptu iz sopstvene mreže! (VIDEO)

NEVEROVATAN GOL

Neverovatan gol viđen je na meču engleskih neželigaša Danstona i Geinsbroa.

Igrao se četvrti minut, kada je golman Geinsbroa Džordan Nikson namestio loptu na svojoj polovini da izvede slobodan udarac. Ispucao je loptu prema protivničkom šesnaestercu ne sluteći šta će se u nastavku dogoditi. Samo par sekundi kasnije morao je izvadi iz sopstvene mreže!

Naime, loptu je iz sve snage udario Liam Bruks kako bi je izbio što dalje od svog gola, nije ni sanjao da će tako praktično namestiti gol svom timu. Lopta je preskočila golmana, udarila u prečku i odbila se pravo na glavu njegovom sigraču marku Fitzpatriku koji ju je rutinski smestio u mrežu.

Danston je slavio na ovom meču rezultatom 3:1 i tako osigurao mesto šampiona "Northern League Division One", što je deveti rang u engleskom fudbalu.