SUBOTIČANI U SERIJI: Spartak pobedio Mladost, preokret Vojvodine protiv Dinama

SUPERLIGA SRBIJE

Fudbaleri Spartaka pobedili su danas na svom terenu ekipu Mladosti sa 1:0, u utakmici 28. kola Super lige Srbije.

Jedini gol na meču postigao je Nemanja Glavčić u 27. minutu.

Mladost je upisala deseti poraz i peta je na tabeli domećeg šampionata sa 42 boda, dok je Spartak posle osmog trijumfa, a četvrtog uzastopnog, deseti sa deset bodova manje.

Fudbaleri Vojvodine slavili su protiv Dinama iz Vranja u gostima sa 2:1.

Dinamo je poveo u četvrtom minutu pogotkom Davora Nedeljkovića, ali je novosadski tim preokrenuo rezultat. Milan Đurić je prvo u 22. minutu izjednačio, prednost Vojvodini doneo je Bojan Matić u 51, a konačan rezultat postavio je Djurić iz penala u 89. minutu.

Vojvodina je prekinula seriju loših rezultata, upisala je osmu pobedu u šampionatu i sada je deveta na tabeli sa 33 osvojena boda. Na drugoj strani, Dinamo je pretposlednji sa 19 bodova.