SRBI POCEPALI ŠVABE:  Kostić dva puta pogodio protiv Štutgarta, Jović jednom (VIDEO)

bundesliga

SRBI POCEPALI ŠVABE: Kostić dva puta pogodio protiv Štutgarta, Jović jednom (VIDEO)

Fudbaleri Ajntrahta savladali su Štutgart 3:0 (1:0) U 27. kolu Nemačke Bundeslige, a meč su obelezili reprezentativci Srbije Filip Kostić, koji je bio strelac dva gola i Luka Jović, koji je postigao jedan gol.

Srpski vezista pogodio je gol "švaba" u 45. minutu i tako doneo prednost svojoj ekipi koja pokušava da ostane na poziciji broj četiri Bundeslige.

Kostić je nakon izblokiranog pokušaja Luke Jovića došao do lopte, a onda na odličan način savladao gostujućeg golama za 1:0.

Kostić je u 64. minutu drugi put naterao golmana Štutgarta da vadfi loptu iz mreže.

U 86. minutu, mrežu je zatresao i Luka Jović.