KRALJ SE MUČIO S FENJERAŠEM: Real pobedio Uesku golom Benzeme u 89. minutu

Španska liga

Real je ostvario treću uzastopnu pobedu, ukupno 18. u lig

Fudbaleri Real Madrida pobedili su večeras kao domaćini Uesku sa 3:2, u utakmici 29. kola španskog prvenstva.

Ueska je povela u trećem minutu golom Huana Ernandesa Suaresa, a izjednačio je Isko u 25. minutu.

Vođstvo Realu doneo je Dani Sebaljos golom u 62. minutu, a izjednačio je Havijer Ečeita u 74. Pobedu domaćima doneo je Karim Benzema golom u 89. minutu.

Real je ostvario treću uzastopnu pobedu, ukupno 18. u ligi i treći je na tabeli sa 57 bodova, dva više od drugoplasiranog Atletiko Madrida.

Prva je Barselona sa 69 bodova.

U ostalim utakmicama, Valjadolid i Real Sosijedad odigrali su nerešeno 1:1, Valensija je pobedila Sevilju sa 1:0, Rajo Valjekano i Betis odigrali su nerešeno 1:1, a remijem je završen i duel Levantea i Eibara 2:2.