IKARDI SE VRATIO: Inter demolirao Đenovu! Frozinone do pobede u 103. minutu

SERIJA A

Fudbaleri Intera pobedili su večera u gostima Đenovu sa 4:0, dok je Torino na svom terenu sa 2:1 bio bolji od Sampdorije u utakicama 30. kola Serije A.

Golove za pobedu Intera postigli su Roberto Galjardini u 15. i 81. minutu, Mauro Ikardi u 40. iz jedanaesterca i Ivan Perišić u 54.

Ikardi se posle dugo vremena vratio u tim Lućana Spaletija. Navodno je bio odsutan zbog povrede, a zapravo zato što nije želeo da produži ugovor. Sada su se strasti smirile.

Đenova je od 39. minuta imala igrače manje na terenu, pošto je Kristijan Romero dobio direktan crveni karton.

Inter je treći sa 56 bodova, dok je Djenova 12. sa 33.

Torino je golovima Andree Belotija u 33. i prvom minutu sudijskne nadoknade vremena prvog poluvremena došla do vođstva, da bi konačan rezultat postavio Manolo Gabiadini u 84. minutu.

"Bikovi" su sedmi na tabeli sa 48 bodova, dok je Sampdorija deveta sa 45.

SPAL je na svom terenu sa 1:0 pobedio Lacio, a gol odluke postigao je Andrea Petanja u 89. minutu iz penala.

SPAL je 15. sa 32 boda, dok je Lacio šesta sa 48.

Frozinone je u 103. minutu iz penala došao do pobede protiv Parme od 3:2 i to pošto je glavni arbitar Đanluka Manjanelo sedam minuta pregledao snimak (VAR) i na kraju doneo odluku da dosudi najstrožu kaznu.

Utakmica Rome i Fiorentine završena je nerešeno 2:2, a anšto ranije danas Empoli je s 2:1 pobedio Napoli.