NEPOŽELJAN! Vođa navijača Intera zabranio proslavu gola Maura Ikardija (VIDEO)

NE VOLE GA

Fudbaleri Intera pobedili su u gostima Đenovu sa 4:0, a jedan od strelaca bio je i Mauro Ikardi oko koga se ovih dana podihla neviđena prašina.

Ikardi se posle dugo vremena vratio u tim Lućana Spaletija. Navodno je bio odsutan zbog povrede, a zapravo zato što nije želeo da produži ugovor. Sada su se strasti smirile.

Đenova je od 39. minuta imala igrače manje na terenu, pošto je Kristijan Romero dobio direktan crveni karton.

Golove za pobedu Intera postigli su Roberto Galjardini u 15. i 81. minutu, Mauro Ikardi u 40. iz jedanaesterca i Ivan Perišić u 54.

Ali ono što je posebno interesantno kod gola Ikardija jeste da je vođa navijača "neroazura" zabranio proslavu pogotka.

Kada je bivši kapitemn u Đenovi postigao gol za 2:0, deo navijača na gostujućoj tribini krenuo je da slavi, ali je jedan od vođa sa megafonom u ruci odmah pozvao sve da se uzdrže od proslave njegovog pogotka te se tribina ubrzo utišala.