NOVA ZVEZDA JUVENTUSA SIJA: Moize Ken rešio derbi protiv Milana! Preokret Stare dame u Torinu (VIDEO)

SERIJA A

Fudbaleri Juventusa pobedili su Milan u Torinu u derbiju 31. kola Serije A - 2:1 (0:1).

Gosti su poveli golom nezaustavljivog poljaka Kšištofa Pjonteka u 39. minutu, a Paulo Dibala je izjednačio u 60, iz penala, za koji se sam izborio.

Trijumf Juventusu doneo je mladi Moize Ken u 84. minutu. On je u igru ušao u 66. minutu.

Ken je odigrao sedam prvenstvenih utakmica za Juventus, od kojih samo dve kao starter, a postigao je pet golova.

Juventus je lider Serije A sa 84 boda, čak 21 više od drugoplasiranog Napolija, ali i sa utakmicom više.