KAKVA PROSTAČINA! ODVRATNIJE OD OVOGA NE MOŽE: Kontroverzni Dijego Košta rekao je sudiji OVO i odmah je morao u svlačionicu! (VIDEO)

preti mu žestoka kazna

Fudbaleri Atletika poraženi su na gostovanju od Barselone 2:0, a jedan od najvećih krivaca za neuspeh bio je španski napadač Dijego Košta, koji je već u 28. minutu utakmice dobio crveni karton.

Atletiko je do tog 28. minuta bio ravnopravan rival Barsi na terenu, a onda je Košta napravio veliku glupost. Nakon jednog duela sa Arturom, završio je na zemlji. Očekivao je da će sudija svirati faul u njegovu korst, a kako se to nije dogodilo potpuno je poludeo.

Počeo je najstrašnije da vređa sudiju Manzana, koji je bio primoran da mu pokaže crveni karton.

"Se.em ti se na je.enu majku! Kurvin sine!" navodno je rekao sudiji napadač Atletika.

U svakom slučaju, Koštu čeka drakonska kazna, jer se takvo ponašanje ne sme tolerisati.