ADEME, DOKTORE! Ljajić odigrao jednu od najboljih utakmica u karijeri! Dva gola i tri asistencije Srbina za Bešiktaš! (VIDEO)

ludilo

Fudbaleri Bešiktaša demolirali su Rizespor na gostovanju rezultatom 7:2 u okviru 27. kola Turskog šampionata.

Jedan od najzaslužnijih za ovu ubedljivu pobedu Bešiktaša bio je srpski reprezentativac Adem Ljajić koji je uspeo dva puta da zatrese mrežu nesrećnog domaćina i čak tri puta da namesti gol svojim saigračima.

Adem je tresao mrežu domaćina u 14 i 78. minutu meča, a uspeo je čak da upiše i tri asistenicje.

Ne zna se koji gol Ljajića je lepši, vi pogledajte pa presudite sami.

Komična scena dogodila se prilikom poslednjeg gola na meču, kada je Jalcin postigao gol, ali nije zatresao mrežu. Deluje neverovatno, ali tako je.

U 88. minutu Ljajić je izašao iz igre, a samo 120 sekundi kasnije rezervista Jalčin je het-trikom postavio konačnih i veoma ubedljivih 7:2 za Bešiktaš. Tim iz istanbula se ovim triumfom učvrstio na trećem mestu, dok je Rize ostao 11.