AZAROV ŠOU U PRAGU: Majstorski dribling pored dva igrača Slavije! Ceo stadion gledao u čudu (VIDEO)

nova bravura

Čelsi je golom Markosa Alonsa glavom u 84. minutu slavio protiv Slavije (1:0 ) u Pragu, u prvom meču četvrtfinala fudbalske Lige Evrope.

Pored pobede i gola u gostima duel je obeležio Eden Azar koji spektakularnim igrama potvrđuje da je trenutno među najboljim fudbalerima na svetu.

U drugom poluvremenu meča u Pragu Azar je uzeo loptu i krenuo prema sredini terena. Tamo su ga čekala dva igrača Slavije Aleks Kral i Petr Ševčík. I kada se činilo da nema prolaza za zvezdu Čelsija, Belgijanac se jednim trzajem oslobodio Ševčika, potom s leve strane obišao Krala, a loptu progurao s desne i ostavio u čudu sve na stadionu.

Driblig možete videti na 1:07 snimka.