PARIŽANI NAPALI SUDIJU U TUNELU: Skandal u Francuskoj! Pogledajte šta su uradili Mbape i Draksler posle debakla u Lilu (VIDEO)

KRIV IM ARBITAR

Pari Sen Žermen je doživeo veliku bruku, izgubio je od Lila 5:1, što mu je najteži poraz u poslednjih 19 godina.

Rezultat na poluvremenu derbija francuskog prvenstva odigranog u nedelju uveče bio je 1:1, a onda je u nastavku domaćin razbio "svece".

Lil je iskoristio igrača više, jer je Bernat, strelac gola za PSŽ, isključen u finišu prvog poluvremena.

"Sveci" su posle utakmice za debakl krivili sudiju Benou Bastijena.

"Oteo nam je trofej u Liga kupu, a sada i saigrača", kritikovao je Kilijan Mbape sudiju u tunelu stadiona u Lilu aludirajući na crveni karton.

Još žešći prema Bastijenu bio je Julijan Draksler:

"Postoji VAR! Objasni mi zašto ga nisi koristio", vikao je Nemac, koga su morali da sklanjaju da ne napadne sudiju.